“Не встиг побачити первістка”: обірвалося життя корабельного старшини Пантелеймона Собка

На Вінниччині провели в останню путь загиблого в Маріуполі 23-річного Пантелеймона Собка.

Головний корабельний старшина ЗСУ не виходив на зв’язок два місяці. Батьки Леся Олександрівна і Юрій Іванович, не вірили у смерть сина і продовжували організовувати чергові поставки продовольства і всього необхідного на передову. Цим подружжя Собко, провівши на захист України двох своїх синів, почали займатись, об’єднавши сельчан-однодумців з перших днів війни.

Друзі всюди розшукували товариша, з півторамісячним сином на руках молилася дружина Юлія. Та дива не сталося — 28 червня прийшла звістка, що Пантелеймона Собка знайшли мертвим. Боєць з позивним «Лімка» загинув захищаючи «Азовсталь» ще 23 квітня.

У Ямполіна Вінниччині азовця провели, прихиливши коліна десятки містян, які прийшли віддати останню шану Герою. Цього ж дня в останню путь сотні людей і односельців проводжали свого земляка в рідній Качівці.

Під час прощальної церемонії, коли тіло воїна наближалось до рідної домівки, з подвір’я почувся плач маленького сина Микити, якого так і не довелось побачити молодому татусеві.

«Плаче маленький «Ліма», його копія», — говорили зі сльозами на очах присутні жінки, — повідомляє районна газета «Ямпільські вісті».

“Не встиг побачити первістка”: обірвалося життя корабельного старшини Пантелеймона Собка
на фото Пантелеймон Собко

Після прощання до громади звернувся батько Героя Юрій Собко, який закликав людей до згуртування: «Єднаймося, люди, у цей складний час. Прощайте один одного, не соромтесь просити пробачення. Діти, телефонуйте до батьків, рідних. Цінуйте кожну хвилину життя».

Чимало теплих слів в соцмережах про свого героя написали друзі.

Тетяна Косінська: «Особливим, розумним, цікавим, щирим, добрим, усміхненим і натхненим… Саме таким я завжди пам’ятатиму тебе, Лімка! Світла пам’ять та вічна слава тобі, Герою України!»

Валя Берназдзіковська: «Дійсно таку біль не передати словами… Велика скорбота для такої гарної сім’ї,всієї нашої качківської родини… Царство Небесне тобі наш герой, захисник… Світла пам’ять про тебе завжди у наших серцях…»

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( 1 оценка, среднее 2 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: