Ця тітка постійно хизується, що живе й заробляє набагато більше за нас. В неї вистачило нахабства на моє день народження принести з собою свою вишукану їжу, бо голубці їсти не пристойно!

Напевно, як і у всіх сімей є родичі, від яких просто нудить! А особливо ті, що хизуються своїми заробленими грошима на різдвяні й пасхальні свята, бо ж в інші дні треба на заводі гайки крутити. Моя тітка Лідія не виключення! Вже 8 років працює в Чехії, бо їй набридло отримувати копійки, працюючи вчителем в школі.

Напевно, як і у всіх сімей є родичі, від яких просто нудить! А особливо ті, що хизуються своїми заробленими грошима на різдвяні й пасхальні свята, бо ж в інші дні треба на заводі гайки крутити. Моя тітка Лідія не виключення! Вже 8 років працює в Чехії, бо їй набридло отримувати копійки, працюючи вчителем в школі.

Вона приїжджає до нас лише на свята, щоб провідати мою бабусю й братів, подарувати дешеві подарунки, які накупляла на якихось чеських барахолках й похизуватись її витонченими манерами, їжею й вино, які вона купує в дорогих магазинах. Не подумайте, що я маю на увазі чеські дорогі магазини, бо я про українські: фермерські магазини чи щось типу такого.

Всім родичам ще пощастило, що не бачать їх на день народження, але не мені. Бо родилась я за день до Різдва й завжди моє день народження святкували 7-го після посту. Так ось, цього року у моєї тітки Лідії нові примхи — вона вегетаріанка і їсть виключно якісь трюфельні вироби, сою й зелень, а ще авокадо й екзотичні фрукти, яких замовила в брендових магазинах харчування. Цікаво, вона й в Чехії їсть лише рослини, чи лише перед нами вирішила повищерблюватись.

Моя мати зі мною приготувала вишукані страви: свої фірмові голубці, бульйон, м’ясні салати й звичайно торт іменинниці — мені! Я чекала будь-що, але не такого. Тітка Лідія не лише прийшла пізніше всіх, але й попросила мене пересісти на стілець, бо в кріслі їй буде зручніше. Подарувала мені чоботи й дуже хизувалась, що купила їх майже за безцінь, бо в Чехії є магазини, в яких можна дуже дешево скупитись. Їсти вона звісно відмовилась.

Мати спитала, а що ж ти будеш їсти? У відповідь почула: “Ну не трупи мертвих тварин точно! Зараз прийде кур’єр! Я замовила дійсно смачну й корисну вегетаріанську їжу й тропічні фрукти. Вона звісно дорога, але я не в школі з нами працюю — можу собі дозволити!”

Я таки висиділа цей день народження, слухаючи похвальні оди моєї тітки самій собі, але наступного року я не хочу проводити таке день народження й Різдво. Якщо вона знову приїде, то влаштую його тільки з друзями, а вдома мене в цей час не буде. Якщо мати готова це терпіти, то я ні.

 

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: