Чому навіть на пенсії можна бути красивою

Можна бути красивою навіть на пенсії! Старші красуні з різних країн доводять, що старість — це просто вигадка! Пообіцяйте, що колись виглядатимете так само добре!

Вік – поняття дуже розмите. Хтось може у 80 почуватися на 20, а у когось і в 20 уже глибока душевна старість. Отож, це не більше, ніж цифри в паспорті.

Але, чому так і чи є сенс дотримуватися певних вікових рамок?

Чому навіть на пенсії можна бути красивою

ож сьогодні ми поговоримо про жінок похилого віку і відкриємо секрети вічної молодості.

Ми звикли, що красунями навіть у старості можуть бути тільки заможні панянки чи світові зірки. Але серед таких насправді чимало звичайних жінок, які просто люблять стежити за собою, вміють насолоджуються життям і вправно використовують всі ці вміння.

Найкраще помітно це на контрасті між нашими та іноземними жінками.  

У Німеччині, наприклад, ситуація дуже абсурдна зате показова. Жінки у віці від 30 до 45 років за собою особливо не стежать. У них на першому місці розвиток, робота, кар’єра, стосунки. Так вони позбавляються зайвих клопотів з підбором одягу, косметики, аксесуарів і т.ін.

Зате після 50 ці жінки виглядають неймовірно. Саме тоді вони починають приділяти час собі. Усі найважливіші обов’язки вже позаду, тож залишається тільки стежать за собою.

Чому навіть на пенсії можна бути красивою

Подібне з жінками похилого віку і в США. Ви можете зустріти самодостатніх жінок з бездоганним почуттям смаку, підтягнутою фігурою і неймовірною життєрадісністю.

Вони не думають про пенсію, яка у них насправді достатня для життя, про підробіток, про дітей з онуками. Передусім ці жінки сконцентровані на собі. Вони відкриті для нових знайомств, хобі та експериментів.

Природно, що до таких панянок тягнуться не тільки оточуючі, а й галантні чоловіки. Тож шлюб у 60 за кордоном не є дивиною.

Такі люди просто вміють бути сміливими і вільними. Вони не обтяжені проблемами, стереотипами і байдужістю влади. Вони живуть сповна, не рахуючи свої роки.

Чому навіть на пенсії можна бути красивою

Українські ж жіночки постійно заклопотані: дітьми, підробітком, мізерною пенсією, онуками та обтяжені стереотипами. Мовляв, «куди мені таке вбрання, я вже стара» або «у такі роки немає куди носити красивий одяг, зійде й халат», або «яка робота, вже пора онуків няньчити».

Такі вислови нищать вашу жагу до життя. Ламають дух. Заганяють у погані думки. І прикро, що в подібній атмосфері вони виховують своїх дітей, створюючи нерозривне коло поганого ставлення до себе.

Не забороняйте собі жити, скільки б років вам не було! Тож поважайте себе і піклуйтеся про власне буття, бо якщо не ви, то хто?

Погоджуєтеся  з думкою?

Що ще відрізняє наших жінок від іноземок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: